Porządkowanie i obsługa akt na najwyższym poziomie

Firma Archeon zajmuje się porządkowaniem dokumentacji oraz stałą obsługa archiwów zakładowych od 1994 roku. Wśród naszych klientów znajdowały się min. urzędy skarbowe, szereg przedsiębiorstw publicznych, centralne oraz wojewódzkie organy administracji publicznej, państwowe jednostki organizacyjne, szpitale oraz firmy prywatne decydujące się na skorzystanie z pomocy merytorycznej przy organizacji archiwów zakładowych w postaci opracowania normatywów kancelaryjno-archiwalnych czy obniżeniu kosztów związanych z zatrudnianiem archiwisty na etacie. Porządkowanie akt to proces w którym mamy bardzo duże doświadczenie.

Oferta porządkowania:

  • porządkowanie dokumentacji aktowej różnego rodzaju (księgowej, kadrowej, magazynowej),
  • porządkowanie dokumentacji technicznej,
  • porządkowanie materiałów archiwalnych akt A,
  • porządkowanie akt osobowych,
  • ewidencjonowanie jednostek aktowych (sporządzenie ewidencji elektronicznej),
  • brakowanie dokumentów ( kwalifikacja dokumentów do zniszczenia ).

Porządkowanie akt pozwala na oszczędność czasu.

Zlecenie porządkowania akt firmie zewnętrznej może być jednym z najkorzystniejszych rozwiązań. Porządek i znaczna oszczędność czasu pozwolą na zwiększenie produktywności całego przedsiębiorstwa. Dodatkowo przy współpracy z naszą firmą zyskują Państwo gwarancję jakości oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. W przypadku akt nie można pozwolić sobie na jakiekolwiek błędy. Wszystko musi być wykonane z należytą precyzją. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych działań.

Porządkowanie Akt – Obsługa Akt

W przypadku dużej ilości dokumentów nie można sobie pozwolić na odkładanie wszystkiego na później. Takie podejście może być przyczyną nawarstwiania się pracy, która w efekcie możne być wykonana po terminie. W takim przypadku już jest naprawdę blisko do prawdziwych problemów, które mogą odbić się nawet na postrzeganiu Państwa firmy przez potencjalnych klientów jak i również partnerów biznesowych. Żeby uniknąć takich kłopotów należy zlecić porządkowanie akt firmie, która charakteryzuje się rzetelnością i wieloletnim doświadczeniem. Zadbaj o porządkowanie akt w swojej firmie.

Wszystkie propozycje znajdujące się w naszej ofercie wykonujemy z należytą dokładnością. Wiemy, że porządkowanie akt jest niezwykle odpowiedzialnym zadaniem, w którym ogromne znaczenie ma szybkość oraz dokładność. Zapewniamy indywidualne podejście i terminowe wykonywanie wszystkich powierzonych zadań. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, zachęcamy do wysłania wiadomości. Nasz konsultant bezzwłocznie udzieli pomocy i odpowie na nurtujące pytania.

Pracujemy z myślą nawet o najmniejszym szczególe, dlatego każdy przepływ dokumentu jest odnotowywany w rzeczowym wykazie oraz w spisie zdawczo – odbiorczym. Daje to gwarancję łatwego odnalezienia powierzonych nam akt.

Wszystkie powierzone nam pisma urzędowe są w odpowiedni sposób zabezpieczane i pakowane do specjalnych kartonów. Przeterminowane akta są przez nas poddawane procesowi brakowania, co jest zawsze potwierdzone odpowiednim sprawozdaniem, dzięki czemu żadne pismo nie zostanie zagubione, a tym bardziej bezpodstawnie zniszczone.

W celu otrzymywania szczegółowej oferty skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem.

Porządkowanie Akt – Obsługa Akt