Brakowanie dokumentacji

Jedną ze specjalności naszej firmy jest brakowanie akt, które polega na niszczeniu dokumentacji archiwalnej, która ze względu na przeterminowanie nie wymaga dalszego składowania. Nasze działania w tym zakresie są kompleksowe, dlatego też nie tylko skutecznie usuniemy zbędne akta, ale również wydzielimy te, które należy poddać niszczeniu, od akt, które wciąż są aktualne.

Brakowanie dokumentacji – zakres działań

Najważniejszą częścią naszej pracy jest wydzielenie dokumentów podlegających zniszczeniu – następuje to w momencie, kiedy minie ich okres przechowywania. Dokonujemy odpowiednich czynności, po czym dokonujemy spisu oraz ewidencji tychże dokumentów. Oczywiście ich niszczenie odbywa się w siedzibie naszej firmy, dlatego też zajmujemy się transportem dokumentów, dbając jednocześnie o ich bezpieczeństwo.

Dokumentacja niszczona jest za pomocą nowoczesnych niszczarek i zgodnie z obowiązującymi normami. Działamy wedle procedur, dlatego macie Państwo pewność, że wszelkie działania podjęte przez naszych specjalistów będą prawidłowe. Brakowanie dokumentów jest oczywiście potwierdzone stosownym certyfikatem, który przekazujemy firmie lub instytucji.

Nasi pracownicy pojawiają się w czasie i miejscu dogodnym klientowi, dokonują niezbędnej weryfikacji dokumentów i zapewniają dokładną oraz kompleksową realizację usługi. Wynika to z wieloletniego doświadczenia i wysokiej kwalifikacji wszystkich archiwistów zatrudnionych w ARCHEON Składnica Akt Pracowniczych sp. z o.o.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług brakowania dokumentów?

• Działamy szybko, dbając o jak najwyższy standard realizacji każdego zlecenia.
• Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych archiwistów.
• Dopasowujemy czas i miejsca naszych usług do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
• Współpracujemy zarówno z firmami, jak również instytucjami państwowymi, samorządami i korporacjami.
• Dzięki nowoczesnemu zapleczu technologicznemu, jesteśmy w stanie niszczyć duże ilości niepotrzebnej dokumentacji i tym samym podejmować się największych zleceń klientów.
• Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia tego rodzaju działań i pracujemy w zgodzie z obowiązującymi normami.
• Szczególną wagę przykładamy do bezpieczeństwa dokumentów, również w trakcie transportu, dlatego używamy specjalnie przygotowanego samochodu.
• Obsługujemy klientów nie tylko z Poznania, w którym mieści się siedziba naszej firmy, ale również z innych polskich miejscowości.

W celu otrzymywania szczegółowej oferty skontaktuj się z nami za pośrednictwem
poczty elektronicznej pod adresem

info@archeon.pl

lub zadzwon pod numer +48 61 815 07 61 / +48 61 878 97 55

Co nas wyróżnia?

Strona - archiwizacja dokumentów Warszawa